ANIMARKT www grafiki nagwki pitching pl

Nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji ANIMARKT Pitching 2021 został zakończony!

Sekcja ANIMARKT Pitching przeznaczona jest dla krótkometrażowych animacji stop motion z całego świata, znajdujących się na etapie developmentu. Wśród nagród przewidziane są vouchery na usługi produkcyjne w Polsce lub sprzęt animacyjny, 2000 euro w gotówce do wydania na produkcję w jednym z krajów Grupy Wyszehradzkiej czy akredytacja branżowa na targi Mifa 2022 w Annecy.

Nabór wniosków jest otwarty dla projektów z całego świata, ale dodatkowe punkty są przyznawane zgłoszeniom z następujących krajów: Chorwacja, Czechy, Estonia, Grecja, Polska, Portugalia, Rumunia, Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Cypr, Węgry, Islandia , Łotwa, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Czarnogóra, Macedonia Północna, Republika Serbii, Słowacja i Słowenia.

Tegoroczna edycja ANIMARKT Stop Motion Forum jest w formie hybrydowej, co oznacza, że możesz wziąć udział w pitchingu online lub offline.

Finaliści zakwalifikowani do pitchingu przed wystąpieniem mogą skorzystać z konsultacji dotyczących pracy nad scenariuszem, produkcji, prezentacji projektu, publicznego wystąpienia i budowania lalki.

Nabór zgłoszeń do 15.10.2021. Ogłoszenie listy finalistów nastąpi 30.10.2021.

Zapoznaj się z REGULAMINEM udziału.

Nagrody w ANIMARKT Pitching 2021:

  • 2000 euro w gotówce do wydania na produkcję w jednym z krajów Grupy Wyszehradzkiej (Czechy, Węgry, Polska, Słowacja)
  • voucher o wartości 60 000 PLN na wykorzystanie studia i zaplecza do produkcji filmu – wyróżnienie ufundowane przez Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA) we Wrocławiu 
  • oprogramowanie Dragonframe
  • konsultacja ekspercka z Marcinem Zalewskim – w zakresie budowy lalki
  • akredytacja branżowa na targi Mifa 2022 w Annecy
  • RIA ANIMATION RESIDENCY AWARD by Apa and Apa Lab – rezydencja obejmująca zakwaterowanie w Unquillo (Argentyna) na 10 dni, warsztaty kreatywnego pisania, doradztwo w zakresie reżyserii i scenariusza czy pełną akredytacja na Apa Lab.
  • Dystrybucja festiwalowa prowadzona przez RADIATOR IP Sales

film na etapie developmentu

czas trwania: mniej niż 30 minut

przynajmniej 80 proc. filmu wykonane
w technice poklatkowejZAREJESTRUJ
SIĘ NA PITCHING
DZISIAJKOMITET
SELEKCYJNYWYBRANE
PROJEKTYSESJE
TRENINGOWELAUREACI
JURY